Чоловік
моєї дружини

Annotation

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

До вашої уваги вистава Львівського Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької

Комедія на 1 дію

Режисер- В`ячеслав Жуков

Художник – постановник – Наталія Тарасенко

28 листопада «Чоловік моєї дружини» комедія Міро Гаврана, яка не залишить байдужим нікого. Про жіноче щастя написано сотні романів та віршів. Світові театральні сцени здебільшого дають інсценівки в жанрі «складники щастя для жінок». А чи існує щастя для чоловіків? Яким воно буває? Що додає йому тривалості, а що його вбиває?!

            Більшість із нас звикла до розуміння традиційного любовного трикутника, в якому один чоловік ніяк не вибере собі кращої з-поміж двох жінок. Проте в час емансипації, коли жінкам доступно все більше можливостей у світі, коли вони самореалізовані та незалежні, виявляється, що навіть склад любовного трикутника кардинально змінюється.

            Жінка перестає бути господинею та берегинею домашнього вогнища. Вона амбіційна та самодостатня, здатна досягти захмарних вершин і фінансово забезпечити не лише «себе кохану», а й чоловіка… а то й двох.

            «Чоловік моєї дружини» – неймовірно вдала назва для театральної постановки з вишуканим присмаком іронії від хорватського драматурга Міро Гаврана – до речі, вперше на українській сцені!

 

Authors
  • М.Гавран
Actors

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення