Любов
на замовлення

Annotation

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр запрошує на виставу   «Любов на замовлення».                                        Т. Іващенко, лірична  комедія на 1 дію.

Постановка та                             заслужений діяч мистецтв України
музичне оформлення –             Володимир Московченко

Сценографія та костюми –       Ірина Лубська

Хореографія –                               Ірина Сєрєкова

Відео –                                             Володимир Богдан

Помічник режисера –                Альона Дорофєєва

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Віра Миколаївна –                          Інна Амброзієва

Кирил –                                              Олександр Глянцев

Надія –                                              Дарина Штомпель

Чи не кожна жінка мріє про кохання, неймовірне і казкове, хоче бути щасливою і нехай, хоча б на мить, але відчути себе коханою, бажаною… Особливо, коли вже немає сил боротися з самотністю! Що стане результатом пошуку любові: справжні почуття, обман чи відкриття незвіданих можливостей?
 Героїня вистави, на перший погляд, самодостатня, щаслива жінка: чоловік, донька, приятельки, багате світське життя… Але у неї такі сумні очі? Чи буде достатньо примарного «кохання», щоб розворушити увесь цей «благоустрій»? Що принесе ця зустріч: віру, чи зневіру…
 Блукаючи лабіринтами відносин між чоловіком і жінкою важко знайти вірний шлях. Можливо, результатом пошуку любові стане впевненість у власних силах, позбавлення від комплексів та образ, а можливо, куповані почуття переростуть у справжні й стануть тим спогадом, який жінка збереже у серці, як відблиск сонця…

Authors
  • Т. Іващенко

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення