Обережно-жінки!

Annotation

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр запрошує на  виставу “Обережно-жінки!“.  А.Курейчик ,французька комедія на 2 дії.

Постановку здійснив –            заслужений діяч мистецтв України    Володимир Московченко

Художник-постановник та  художник по костюмах —      Ірина Лубська

Хореограф —                             Ірина Сєрєкова

Помічник режисера-              заслужена артистка України  

                                                   Ольга Яковенко                                                           

Дійові особи та виконавці:

Серж  –                                        Денис Пономаренко

Лулу –                                         Анастасія Адначева-Пономаренко

Жаклін –                                    Лідія Назарова

                                                  заслужена артистка України

Марісабель –                            Ольга Яковенко

                                                                   

         Театр запропонував глядачам від душі посміятися над тією ситуацією, в якій опинилися герої вистави — троє жінок різного віку і соціального статусу і молодий художник, який одночасно закоханий в кожну з них. Будь-кому в житті необхідне тепле й радісне відчуття свята. І чим більше його буде — тим краще. І якщо не кожного дня, то хоча б тричі на тиждень за розкладом, і… можна бути впевненим, що доля тебе не минула а насолода триватиме вічно… Але згодом свято перетворюється на пастку, з якої дуже важко вибратися, та чи й потрібно…

         Задум режисера-постановника заслуженого діяча мистецтв України Володимира Московченка передбачав насиченість дійства різножанровими музичними фрагментами, пластичними номерами, до постановки яких творчо підійшла хореограф Ірина Сєрєкова, яскравими елементами оформлення і костюмів, різнобарвність яких була майстерно продумана художником-постановником і художником по костюмах Іриною Лубською. Все це вкупі дало глядачам розуміння того, що театр може бути різним: він не тільки виховує і повчає, або змушує замислитись, а й розважає, відволікаючи від важких проблем сьогодення.

Authors
  • А.Курейчик

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення