Прем`єра
вистави «Кармен» 18+

Annotation

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Близько двох століть митців усього світу загадково вабить і спонукає творити образ фатальної жінки, яка сповнює простір навколо себе коханням – пристрасним і згубним, омріяним і недосяжним.

         У своїй п’єсі «Кармен» литовець Лінас Маріюс Зайкаускас та поляк Єжи Сітаж відійшли від прозаїчності першоджерела Проспера Меріме та піднесеної романтизації Жоржа Бізе. Змальовуючи  відомих героїв, вони заглибились у психологічні нюанси їхніх вчинків і перенесли дію в наш час.

         Кармен – азартна і пристрастна натура – занадто любить життя, вимагає від нього неможливого і не хоче миритись з таким як є. Дотримання формальних вимог і правил, прихильність заведеним порядкам –  не для неї.

В гонитві за любов’ю, бажанням пережити й відчути її справжню, Кармен не встигає насолодитись нею, подарувати її в повній мірі своєму партнеру, зробити приємне й винагородити його своєю увагою. Балансуючи на лезі ножа, не стримуючи почуттів, вона мріє бути іншою, заздрить іншим жінкам, але може бути тільки собою – з жагою до життя, але без шансів стати щасливою.

         Трагічна історія Кармен, перенесена відомим європейським режисером і співавтором п’єси в сучасні умови, може здатись глядачеві надто реалістичною, але буде не менш цікавою ніж безсмертні творіння класиків.

Authors
  • Є.Сітаж, Л.М.Зайкаускас

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення