Звідки
беруться діти

Annotation

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Вистава за п’єсою Анатолія Крима «ЗВІДКИ БЕРУТЬСЯ ДІТИ». Комедія на 2 дії.

  •  Постановка та музичне оформлення – художній керівник театру заслужений діяч мистецтв України Володимир Московченко
  •  Режисура –                                  Вероніка Золотоверха
  •  Сценографія та костюми –     Ірина Лубська
  •  Хормейстер –                              Тетяна Тимко
  •  Відео –                                           Володимир Богдан 

 

У кожної дитини мають бути дім і батьки, які люблять її і оберігають. Але кожен до цієї відповідальної місії ставиться по різному: хтось боїться, а комусь ця відповідальність дає сили і натхнення. Скільки майбутніх мам — стільки доль, і далеко не всі щасливі.
Дія вистави відбувається в пологовому відділенні провінційної лікарні з хронічним ремонтом, неустроєм, безліччю проблем, але в якому вирує життя. Жіночий медперсонал, який розуміє, що тільки він має робити цю вкрай важку, але необхідну роботу, і жінки «при надії»: одній з них не потрібна шоста дівчинка в родині, у іншої – «випадкова» дитина, а третій взагалі не судилося стати матір’ю, згодом до їхнього товариства приєднується ще й вагітна «за замовленням».
Здавалося б, доволі проста фабула вистави змушує, проте, сміятися й плакати, страждати й приймати несподівані рішення разом із її героями, бо зрозуміло, що іноді саме в таких умовах: смішних і недолугих, але з вірою в краще, – народжується наше майбутнє. І яким буде завтра – залежить певною мірою і від цих людей, які знаходяться в цьому пологовому відділенні, як в «ноєвому ковчезі» – моделі нашого життя.
Незвичайні сюжетні повороти цієї історії, викликаючи сміх і сльози, дають відчуття, що вистава «лишає» межі сцени, наближає героїв до глядачів і об’єднує навколо однієї загальної мрії, здійснити яку спроможен кожний, – жити, щоб творити добро.

Authors
  • Анотолій Крим

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення