У м.Сєвєродонецьку на базі Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру проходитиме Всеукраїнський театральний фестиваль «СвітОгляд»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

В період з 23 по 30 вересня 2018 року в місті Сєвєродонецьку Луганської області відбуватиметься Всеукраїнський театральний фестиваль «СвітОгляд».
​Започаткований в цьому році Луганським обласним академічним українським музично-драматичним театром спільно з управлінням культури, національностей і релігій Луганської облдержадміністрації, фестиваль проходить за підтримки Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації і має на меті привернути увагу театрального світу України до нашої області, познайомити її жителів з кращими здобутками сучасного театрального мистецтва, а також відкрити унікальний світ Луганщини українській мистецькій спільноті.​
​В цьому році близько 10 театральних колективів з різних міст України та гості фестивалю з Ізраїлю та Туреччини представлять для огляду програму, яка включатиме вистави майже всіх оcновних театральних жанрів.
​Фестиваль націлений дати можливість якнайширшій аудиторії Луганської області познайомитись з роботами потужних театральних колективів України і гостей за-кордону, здобутки яких відзначені театральними преміями і користуються популярністю у глядачів.
​«СвітОгляд» має наміри представити театр в строкатому розмаїтті форм і жанрів, які б давали можливість глядачеві ВІДШТОВХНУТИСЬ ВІД 4-Ї СТІНИ і перейти ДО ПОВНОГО ЗАНУРЕННЯ у різні пласти драматургії в оригінальному погляді режисерів. 
Долучайтесь до масштабної театральної події на Луганщині!
#СвітОгляд

Affiche

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення