Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр (Сєвєродонецьк, Суми, Україна) показав виставу у рамках Міжнародного фестивалю українського театру “Схід-Захід” (Краків, Польща)🎭

1 вересня на сцені театру Гротеска в м. Кракові (Польща) відбувся показ вистави «Хто Я?» за п’єсою  М. Маєнбурга «Бридкий» в постановці С. Садаклієва, яку зіграли актори Луганського обласного академічного  українського музично-драматичного  театру, який тимчасово переміщено з окупованих Луганська та Сєвєродонецька до м. Суми. 

У чому цінність людини? Чи впливають на її вчинки масова думка, соціальні норми, стандарти? Що диктують сучасні правила буття? Варто розмовляти про це… і актори Луганського театру протягом вистави, як завжди,  талановито і потужно говорили про самоідентифікацію людини з глядачами із різних країн світу, які були присутні в залі. 

Після вистави відбулося обговорення, під час якого президентка Міжнародного фестивалю українського театру «Схід – Захід»  Надія Мороз-Ольшанська задала питання, чи знають самі актори відповідь на питання «Хто Я?» на що актор театру  Олександр Глянцев відповів: «Так. Я – українець», глядацька зала вкотре вибухнула оплесками і це стало найкращим  завершенням фестивальних днів для Луганського театру в Польщі. 

10-11 вересня виставу «Хто Я?» можна буде побачити в Черкасах на сцені театру ім. Шевченка  

Дякуємо нашим захисникам і захисницям за те, що ми маємо можливість представляти Україну на міжнародних майданчиках і говорити про важливе   💛 💙 

Наша
афіша

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення