Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр відвідав м. Суми і привітав глядачів з Міжнародним Днем Театру

24 березня 2018 року творчий колектив Луганського українського театру відвідав м. Суми, де в рамках VI театрального фестивалю «Чеховфест» презентував фантазію на 1 дію «І все-таки я тебе зраджу» Неди Неждани.

         Як і сама п’єса, що є постмодерною імпровізацією на тему особистого життя Лесі Українки, так і вистава, насичена символами, реальними і напівреальними образами, пластикою і атмосферною музикою, – створили для глядачів новий образ «земної, живої, лукавої» Лесі.

         Театр мав честь відкривати фестивальну сцену «Інтеграція», в програмі якої глядачі м. Сум до кінця березня зможуть побачити іще три вистави місцевих і київських театральних колективів.

 

         А 27 березня, коли служителі Мельпомени всього світу відзначають Міжнародний День Театру, подарунком для шанувальників і прихильників творчості Луганського українського театру стала комедія «Мірандоліна», яка на початку березня вийшла прем’єрою. У ній знайшли відображення притаманні усім комедіям Карло Гольдоні гротеск і карнавальна стихія, що дало можливість театру вдатись до найрізноманітніших засобів спілкування з глядачем, застосовуючи прийоми комедії дель-арте, охоплюючи простір за межами сценічного майданчика, запрошуючи аудиторію бути співучасниками дійства.

         Перед виставою гості і працівники театру почули на свою адресу багато теплих слів від Голови Луганської облдержадміністрації – керівника військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза та начальника управління культури, національностей і релігій Луганської облдержадміністрації Аліни Адамчук, а також директора театру Сергія Дорофєєва. Листами подяки з нагоди свята були відзначені представники не тільки єдиного професійного театрального колективу області, а театрали-аматори з м. Лисичанська.

         Наприкінці свята на глядачів чекав сюрприз: ті, хто виявився найбільш обізнаним з історією театру відтоді, як він був переміщений до міста Сєвєродонецьк, отримали запрошення на низку вистав діючого репертуару, що проходитимуть у квітні

Наша
афіша

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення