Луганський український театр відкрив новий сезон

6 вересня Луганський український театр запросив глядачів на відкриття  79-го театрального сезону та прем’єру комедії Миколи Гоголя «Одруження» в перекладі Остапа Вишні. Цікаво, що закриття попереднього сезону театр також довірив гоголівським персонажам. Та, якщо містичний «Вій» зазнав суттєвого осучаснення, то «Одруження» – цілком традиційна комедія для любителів класики.

         Заслужений діяч мистецтв України Олександр Аркадін-Школьнік (м. Харків), якому належить постановка, сценографія та музичне оформлення вистави, упевнений – всі ми на цім світі страждаємо й від любові, й без любові, та привабливість героїв Гоголя в тому, що їх на цьому шляху постійно супроводжує всепереможний гумор. Їхні пошуки не обходяться без бурхливих почуттів та проблеми обрання найдостойнішої кандидатури серед  кращих. І це стає дзеркалом для кожного, хто знає, як важко взяти на себе відповідальність за власний вибір, який в подальшому стане основою буденного подружнього життя.

         Перед виставою звучали вітання. Директор театру Сергій Дорофєєв зауважив, що відкриття сезону – це свято не тільки працівників театру, а й усіх шанувальників колективу, з якими він разом творить свою історію успіху, і побажав усім плідної співпраці та взаємної любові. А перший заступник Голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко у своїй промові згадував про здобутки театру протягом останніх років та зичив успіхів у новому сезоні.

         Сезон відкрито! Це означає, що протягом року буде багато цікавих подій і зустрічей. Згодом, з 17 по 24 вересня, на глядачів чекає ІІ Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «СвітОгляд». Зустрінемось на виставах!

   

 

Наша
афіша

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення