Чоловік
моєї дружини

Анотація

До вашої уваги вистава Львівського Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької

Комедія на 1 дію

Режисер- В`ячеслав Жуков

Художник – постановник – Наталія Тарасенко

28 листопада «Чоловік моєї дружини» комедія Міро Гаврана, яка не залишить байдужим нікого. Про жіноче щастя написано сотні романів та віршів. Світові театральні сцени здебільшого дають інсценівки в жанрі «складники щастя для жінок». А чи існує щастя для чоловіків? Яким воно буває? Що додає йому тривалості, а що його вбиває?!

            Більшість із нас звикла до розуміння традиційного любовного трикутника, в якому один чоловік ніяк не вибере собі кращої з-поміж двох жінок. Проте в час емансипації, коли жінкам доступно все більше можливостей у світі, коли вони самореалізовані та незалежні, виявляється, що навіть склад любовного трикутника кардинально змінюється.

            Жінка перестає бути господинею та берегинею домашнього вогнища. Вона амбіційна та самодостатня, здатна досягти захмарних вершин і фінансово забезпечити не лише «себе кохану», а й чоловіка… а то й двох.

            «Чоловік моєї дружини» – неймовірно вдала назва для театральної постановки з вишуканим присмаком іронії від хорватського драматурга Міро Гаврана – до речі, вперше на українській сцені!

 

Автори
  • М.Гавран
У ролях

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення