Любов
до скону

Анотація

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр запрошує на  виставу “Любов до скону“. Альдо Ніколаї ,іронічна комедія з чорним присмаком на 1 дію.

Постановка та  музичне оформлення –  Альона Дорофєєва    

Сценографія та костюми –  Ірина Лубська  

Хореографія – Руслана Гайда

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

  Єва  –                    Тетяна Зінченко                                                                             

  Бруно-                   Євген Гавва      

                                     Олександр Глянцев                                          

Маріо  –                   Євген Гавва 

                                  Ярослав Грошев

Жінка і чоловік – два абсолютно різних світи. Про це писали багато митців. У італійського драматурга зі світовим ім’ям Альдо Ніколаї, чиї п’єси завжди сучасні, ці два створіння глибоко самотні, занадто егоцентричні, а любов між ними, як не парадоксально, носить характер війни.

         Нічого не віщував той погожий літній день, коли Бруно, відправився на пляж, щоб відпочити від проблем. В цей же день на пляж прийшла і Єва, молода, чарівна, спрагла уваги і любові … з цього моменту починається запаморочлива і непередбачувана історія.

         Бруно, познайомившись з Євою, виявляється залученим до, здавалося б, неможливих з точки зору здорового глузду, подій. Його життя за короткий час робить масу крутих віражів, зупиняючись в крайніх точках: травматологія, в’язниця, психушка, обійми коханої.  

         Маріо, чоловік Єви, змушує її глибоко страждати, бо давно зрозумів, що якщо вона любить, то до … гробу, захлинаючись, несамовито, з твердо встановленої таксою: життя коханого належить тільки їй.

         Єва намагається умовити Бруно вбити її чоловіка, бо якщо не їй, то нікому Маріо не повинен належати. Емоції зашкалюють, серце жадібно живе за законами его, здається трагедії не уникнути… Яка доля чекає Бруно? Чи зможуть чоловіки переграти партію на свою користь?

         Навіть людина з найбагатшою фантазією не зможе уявити собі всі повороти сюжету і абсолютно неймовірний фінал цієї смішної напівкримінальної історії, що вкотре нагадує, любов – не війна, не боротьба за лідерство у відносинах, любов – це … Кожному з глядачів, які зазнають масу суперечливих почуттів, варто буде ще раз замислитись над цим вічним і начебто простим запитанням.

УВАГА! КІЛЬКІСТЬ КВИТКІВ ОБМЕЖЕНА!

 
Вхід для глядачів, які придбали квитки до театру дозволено тільки за НАЯВНОСТІ:
‼️документа, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до заходу;
‼️документа, що підтверджує отримання однієї або двох доз вакцини від COVID-19;
‼️документа, що підтверджує одужання особи від COVID-19 протягом останніх 90 днів
ВАКЦИНУЙТЕСЯ! Вакцинація знімає обмеження та зберігає життя!

Не забувайте одягати маску та дотримуватися дистанції в театрі!

Адміністрація залишає за собою право на заміну чи cкасування вистави

Автори
  • Альдо Ніколаї
Наша
афіша

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення