Кармен
18+

Анотація

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр запрошує на   виставу “Кармен 18+“. Є.Сітаж, Л.М.Зайкаускас, комедія на 2 дії

Постановка та   музичне оформлення –    Лінас Маріюс Зайкаускас                         

Сценографія та костюми –                            Маргарита Місюкова 

Хореографія –                                                  Ірина Сєрєкова    

  ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:                

Кармен (Катя),переселенка, циганка  –               Анастасія Леміш                                                                              

Діана (Маша),подруга Кармен –                           Дарина Штомпель                                                                               

Ден , сержант поліції –                                           Олександр Михайлов

Оля ,наречена Дена-                                                Анастасія Адначева-Пономаренко     

Лейтенант Вовк,офіцер поліції –                         Ярослав Грошев                 

О л е к с а н д р  «Т о р е а д о р», боксер –        Олександр Глянцев

Ж е к а  «С а й г о н», хазяїн кабаку –                Денис Пономаренко 

Ж і н к и  –                      Інна Амброзієва,  Антоніна Гладка, Ганна Живиця,                                                                                                                Марьяна Гіоргадзе, Ксенія Островерха, Карина Старікова, Марія Харченко                                 

Чоловіки –                   Євген Гавва,  Олександр Лютой, Вадим Неізвестний, Віталій  Подгурскій,Роман Полупан, заслужений артист України Іван Шербул

Близько двох століть митців усього світу загадково вабить і спонукає творити образ фатальної жінки, яка сповнює простір навколо себе коханням – пристрасним і згубним, омріяним і недосяжним.

         У своїй п’єсі «Кармен» литовець Лінас Маріюс Зайкаускас та поляк Єжи Сітаж відійшли від прозаїчності першоджерела Проспера Меріме та піднесеної романтизації Жоржа Бізе. Змальовуючи  відомих героїв, вони заглибились у психологічні нюанси їхніх вчинків і перенесли дію в наш час.

         Кармен – азартна і пристрастна натура – занадто любить життя, вимагає від нього неможливого і не хоче миритись з таким як є. Дотримання формальних вимог і правил, прихильність заведеним порядкам –  не для неї.

В гонитві за любов’ю, бажанням пережити й відчути її справжню, Кармен не встигає насолодитись нею, подарувати її в повній мірі своєму партнеру, зробити приємне й винагородити його своєю увагою. Балансуючи на лезі ножа, не стримуючи почуттів, вона мріє бути іншою, заздрить іншим жінкам, але може бути тільки собою – з жагою до життя, але без шансів стати щасливою.

         Трагічна історія Кармен, перенесена відомим європейським режисером і співавтором п’єси в сучасні умови, може здатись глядачеві надто реалістичною, але буде не менш цікавою ніж безсмертні творіння класиків.

Автори
  • Є.Сітаж, Л.М.Зайкаускас

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення