«Кармен»
18+

Анотація

Близько двох століть митців усього світу загадково вабить і спонукає творити образ фатальної жінки, яка сповнює простір навколо себе коханням – пристрасним і згубним, омріяним і недосяжним.

         У своїй п’єсі «Кармен» литовець Лінас Маріюс Зайкаускас та поляк Єжи Сітаж відійшли від прозаїчності першоджерела Проспера Меріме та піднесеної романтизації Жоржа Бізе. Змальовуючи  відомих героїв, вони заглибились у психологічні нюанси їхніх вчинків і перенесли дію в наш час.

         Кармен – азартна і пристрастна натура – занадто любить життя, вимагає від нього неможливого і не хоче миритись з таким як є. Дотримання формальних вимог і правил, прихильність заведеним порядкам –  не для неї.

В гонитві за любов’ю, бажанням пережити й відчути її справжню, Кармен не встигає насолодитись нею, подарувати її в повній мірі своєму партнеру, зробити приємне й винагородити його своєю увагою. Балансуючи на лезі ножа, не стримуючи почуттів, вона мріє бути іншою, заздрить іншим жінкам, але може бути тільки собою – з жагою до життя, але без шансів стати щасливою.

         Трагічна історія Кармен, перенесена відомим європейським режисером і співавтором п’єси в сучасні умови, може здатись глядачеві надто реалістичною, але буде не менш цікавою ніж безсмертні творіння класиків.

Автори
  • Є.Сітаж, Л.М.Зайкаускас

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення