Прем’єра
вистави “Саша,винеси сміття”

Анотація

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр запрошує на прем’єру  вистави “Саша,винеси сміття“. За п’єсою Н. Ворожбит, історія однієї родини на 1 дію.

Постановка, пластика – заслужений актор України Максим БУЛГАКОВ

Сценографія –    Михайло КОТОВ

Костюми –      Олена РИЖИЧЕВА

Концертмейстерка –   Галина Бражко

Помічниця режисера -заслужена артистка України Ольга Яковенко

Дійові особи та виконавці:

СашаОлександр ГЛЯНЦЕВ                

Катя –    заслужена артистка України

                    Наталія КАРЧКОВА

                  заслужена артистка України

                    Ольга ЯКОВЕНКО

ОксанаАнастасія АДНАЧЕВА-ПОНОМАРЕНКО

                 Антоніна ГЛАДКА

П’єсу написала у 2015 році Наталія Ворожбит, авторка сценаріїв до фільмів «Кіборги» та «Дике поле», сценаристка і режисерка фільму «Погані дороги» – лауреата минулорічного Венеційського кінофестивалю.

«Саша, винеси сміття» – непроста і дещо містична історія про життя невеликої сучасної родини. Саша – військовослужбовець, який помер від серцевої недостатності. Він спостерігає за тим, як дружина і донька продовжують розмовляти з ним, проте повернутися до живих не може. З роками родина привчається жити без Саші, але він знову навідує їх, коли в країні постає загроза війни, готовий захищати сім’ю.

Коли ми втрачаємо близьких, нам важко їх відпустити, забути. Живі розмовляють з мертвими… Аби згадати минуле, сказати щось важливе, визнати помилки, а згодом прийняти й осягнути відмінність іншого та відчути його цінність.

Що об’єднує жінку і чоловіка, які роками живуть разом, але по-різному проявляють любов до Батьківщини, родини, коханої людини, мають різні погляди і цінності, по-різному реагують на смертельну загрозу?  Чи можна при цьому навчити/ся любити? Варто про це говорити.

УВАГА! КІЛЬКІСТЬ КВИТКІВ ОБМЕЖЕНА!

Не забувайте одягати маску та дотримуватися дистанції в театрі!

Адміністрація залишає за собою право на заміну чи cкасування вистави

 

Автори
  • Наталія Ворожбит

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення