Кафе
«Зоряне» open

Анотація

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр запрошує на  театралізований концерт ” Кафе «Зоряне» open“.

В програмі театралізованого концерту: улюблені сучасні та класичні музичні хіти, хореографічні композиції, дотепні жарти та свіжий весняний настрій.

Режисер-постановник  – заслужений артист України Володимир Благий

            Сценографія –                     Михайло Котов

                                                         заслужена працівниця культури України

            Хореографія –                     Ірина Сєрєкова

           Вокал –                                 Дар’я Штомпель

Якщо ви бажаєте зануритись у яскраву, веселу, безтурботну й приємну атмосферу – будь ласка! Молодих і не дуже, дорослих і не зовсім театр запрошує на незабутній відпочинок!
Весняне сценічне дійство, театралізований концерт «Кафе «Зоряне» open» – це яскрава презентація творчих можливостей Луганського українського театру з його неповторною видовищністю, музичністю, пластичністю й співучістю. Театр використає в програмі вокальні номери, покаже хореографічні композиції, запропонує живе спілкування персонажів на теми весни, оновлення почуттів і натхненної ролі жінок в пробудженні кохання.
У насиченому музичними номерами шоу звучатимуть як сучасні популярні пісні так і улюблені класичні хіти, дійство доповнять яскраві номери у виконанні балету, а дотепні жарти персонажів наповнять атмосферу свіжим весняним настроєм.

Наша
афіша

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення