ПОТРІБЕН
БРЕХУН!

Анотація

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр запрошує на виставу за п’єсою Димитріса Псафаса “Потрібен брехун!” Музична комедія на 2 дії.

Режисер-постановник – художній керівник театру заслужений діяч мистецтв України Володимир Московченко

Сценографія та костюми – Ірина Лубська

                                                  заслужений працівник культури України

Хореографія –                        Ірина Сєрєкова

Вокал –                                     Тетяна Тимко

Композитор –                         Олена Гончарук

Аранжування –                      Артем Браташ

Тексти пісень –                       Тетяна Пліс

Помічниця режисера –  заслужена артистка України Ольга Яковенко

Дійові особи та виконавці:

Тимофій Хвездюк, депутат –            Олександр Глянцев

                                                                 народний артист України

                                                                  Іван Шербул

Емма, його дружина –                   заслужена артистка України  Ольга Яковенко

Тарас Панько, брехун –  заслужений артист України Володимир Благий

Василь, охоронець  –                             Євген Гавва

Ангеліна, друкарка –                           Анастасія Адначева-Пономаренко

 Андре, друг Хвездюків –                     Ярослав Грошев

 Петренко, різник на базарі –            Денис Пономаренко

Солодка Киця, артистка кабаре –   Дарина Штомпель

Петро Дерев’янко, її коханець –       Денис Пономаренко 

Жінка, відвідувачка –   заслужена артистка України  Наталія Карчкова 

У виставі зайняті артисти балету: 

Євген Вєльгас, Руслана Гайда, Мар’яна Гіоргадзе, Геннадій Іванніков, Ярослав Куліков, Вадим Неізвестний, Ксенія Потіха, Віталій Подгурський, Карина Старікова, Наталія Рижкова, Марія Харченко.

П’єса грецького драматурга Димитріса Псафаса «Потрібен брехун!» була написана в середині минулого століття і вже тоді користувалася успіхом в усьому світі. Події, які розгортаються в ній могли трапитись в будь-який час в будь-якій країні, а їхня сатирична гострота, по-всьому, залишиться актуальною ще надовго. Це дало можливість режисеру-постановнику заслуженому діячу мистецтв України Володимиру Московченку відтворити сюжет у знайомих українцям реаліях і змінити прізвища персонажів. Вийшов веселий каламбур, побудований на суцільній брехні, яка останнім часом здебільшого накопичується в усіх ланках політичної системи: обіцянки депутатів, неправдиві матеріали в ЗМІ, виснаження державної казни з метою особистої наживи та багато іншого.
Професія політика давно вже стала синонімом брехні. Тож, обіцянки в дусі: «сліпі прозріють, глухі почують, старі омолодяться і будуть жити вічно» стають характерними для одного з головних героїв – новоспеченого депутата парламенту, що «заслужив» своє місце купою обіцянок. Пройшли вибори, і довірливий народ, якому такий діяч наобіцяв «золоті гори» починає вимагати свого, відволікаючи від мирного спочивання на лаврах слави! Тепер йому не вистачає тільки людини, яка б всім обіцянкам надала красивої й переконливої форми. Необхідний помічник з особливих доручень! Потрібен БРЕХУН!
Отже – ВІН!!! Професіонал політичної та медіа сфери! Може вигадати море в Сахарі і посуху в Антарктиді! Його виступи – блискавичні, сенсаційні, а, головне – переконливі! Цей вихор залишає по собі тільки схвальн і відгуки тих, хто повівся на його обман! «Я, брехун з талантом, вірю в те, що я брешу», – і в цьому його головний успіх! Але з’являється другий гравець…
ВОНА??? … Молода дружина народного обранця! Чарівна, розумна, сексуальна, а, головне, брехлива, як сто чортів! Палке кохання? Чи весела гра? Для неї брехня – не професія,а, скоріше хобі, але вона робить свою справу куди хитрішими і витонченішими методами.
Люди, які володіють талантом «обвести навколо пальця» кого б то не було, під час забувають: якщо весь час брехати, то тобі вже ніхто не повірить. Навіть якщо ти будеш щирий як ніколи!

 

 

Автори
  • Д. Псафас

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення