Театр реалізував проєкт за підтрики Європейського союзу

В березні 2020 року театром було започатковано інтернет-проєкт #Дистанціюємось_бо_ми_того_варті. Серія відеороликів тричі на тиждень розповідала про репетиції, творче життя під час самоізоляції, буденні справи митців. Короткі відео можна подивитись на сторінці театру у Фейсбуці.

Важливим є те, що цей проєкт мав продовження у вигляді реалізації Інфраструктурного гранту за підтримки Європейського Союзу в рамках програми House of Europe  (houseofeurope.org.ua).

Даний проєкт та придбання, які були зроблені театром в рамках його реалізації дозволили розширити межі технічних можливостей театру під час створення та роботи над виставами, концертами тощо. Покращення аудіовізуальних та відеоефектів в роботі театру дозволить в часи пандемії залишатися на зв’язку із своїм постійним глядачем, який або позбавлений можливості відвідувати театр офлайн або не може відвідувати часто театру, у зв’язку із карантинними обмеженнями. Все це можливо втілити за допомогою онлайн проектів театру, які втілені завдяки обладнанню та програмному забезпеченню гранту.

Наша
афіша

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення