З Днем Незалежності України!

Друзі!

Колектив Луганського українського театру сердечно вітає із національним святом нашої державності —

Днем Незалежності України!

Ця визначна дата навіки увійшла в історію держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Ще, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи, та по при все, українці віками боролися за свою свободу, і нинішнє покоління – у 1991 році вибороло, а сьогоднішні герої України відстоюють її на східних кордонах держави та наближують перемогу нашого народу. 

Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі. Впевнені, що день перемоги нашого народу  обов’язково настане і тим швидше, чим більш плідно із натхненням кожен з нас працюватиме на благо рідної Вітчизни, а усі разом проникнемося гордістю за нашу Україну, почуттям патріотизму, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості!

Зі святом! З Днем Незалежності України!

Наша
афіша

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення