Театр відкриє свій 85-й театральний сезон на новому місці!

🎭Друзі!

Настав час почати нову сторінку історії двічі переміщеного театру

За нашої спиною переїзд з Луганська і відновлення роботи театру у відремонтованому приміщенні в Сіверськодонецьку, повномасштабне вторгнення в 2022 році і переїзд в евакуацію спочатку до Дніпра, а згодом і до Сум, де ми працювали останні 3 роки

І от тепер, ми повідомляємо вам, що свій 85-й театральний сезон у вересні ми плануємо відкрити на новому місці👇

В м. Києві, за адресою Алея Героїв Небесної Сотні, 1 в приміщенні МЦКМ (колишній Жовтневий палац)

🤝Від всієї команди Луганського театру дякуємо нашим глядачам в Сумах, Сумському національному театру ім. М. Щепкіна, Сумській обласній раді, Сумській ОВА за прихисток і допомогу в ці складні для всіх нас часи

❤️Дякуємо Луганській ОВА за любов до театру, яка допомагає зберігати та розвивати єдиний професійний театральний колектив області

🇺🇦Окрема подяка нашим захисникам і захисницям, завдяки яким ми живемо і працюємо

Ми будемо з любовʼю згадувати ці три роки роботи в Сумах.
З надією і вірою писатимемо нову історію театру в Києві

До зустрічі в театрі😉

Наша
афіша

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення