«Ассоль»

Annotation

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

П’єса та вірші Олександра Вратарьова

Музика Вікторії Васалатій та Юрія Кондратюка

Постановка, сценографія – Вероніка Золотоверха

Костюми – Олена Рижичева

Хореографія – Н.Рижкова

Вокал –  Дар`я Штомпель

Повість-феєрія Олександра Гріна «Пурпурові вітрила» стала символом втілення мрій для багатьох поколінь. За її мотивами сучасні автори створили п’єсу-мюзикл,  стверджуючи, що змінити своє життя і зробити те, чого хочеться насправді – може кожен.

            Ассоль з народження залишилась без матері, виховував її батько, моряк Лонгрен. Горе зробило його відлюдькуватим, а після того, як він не захотів врятувати трактирника Меннерса, винного у загибелі матері Ассоль, у селищі він став чужаком. Донька теж почувала себе вигнанницею за те, що вони з батьком ведуть незрозуміле для інших життя.

            Але те, чого не бачили в дівчинці мешканці Каперни, побачив казкар Егль, який зрозумів, що мрія допоможе Ассоль вижити у ворожому оточенні. І, коли на горизонті з’явився корабель Грея під вітрилами кольору ранкової зорі, Ассоль чекала цього всім серцем.

Authors
  • за п`єсою О.Вратарьова

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення