Ідзанамі

Анотація

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр запрошує на   виставу “Ідзанамі” Т. Іващенко. Еротична мелодрама на 1 дії.

Режисер-постановник –        Сергій Павлюк (м. Херсон)
Художниця – постановниця –  Ольга Гоноболіна, заслужений художник України (м. Херсон)

                                                       заслужена артистка України

Помічниця режисера –              Ольга Яковенко

Обмеження за віком – 18+

Дійові особи та виконавці:

 Ерве Жонкур  –  заслужений артист України Володимир Благий

 Мадлен –                                    Антоніна Гладка                                                 

 Жак Клодьє –                            Ярослав Грошев

 Хара Кей  –                                Денис Пономаренко

 Асагао –                                      Дарина Штомпель

 Кадзумо-сама –                          Євген Гавва       

     Хиткість почуттів подібна до хиткості піску. Почуття здаються істинними настільки, наскільки й написане  на піску слово «Любов». Порух вітру –  і заметене  дає простір для написання іншого… Ідзанамі – в японській міфології богиня творення і смерті. У вирі сильних почуттів ці поняття співіснують.

Сценічний простір поєднує  загадковий світ Японії і вишуканий світ Франції, де розгортаються історії двох сімей: японців Асагао і Хара Кея і французів Ерве і Мадлен –  молодих, закоханих, з мріями про нащадків. Ерве вирушає  до Японії за кладками шовкопрядів для свого бізнесу, де зустрічає Асагао, яка порушує його душевний спокій. Екзотична красуня не йде йому з голови і серце розривається між японкою  і дружиною. Палка пристрасть наражається на смертельну небезпеку.

Охоплені вихором пристрасті, любові, чуттєвості  молоді люди опиняються на перехресті традицій, світоглядів, менталітетів: вибухово безтурботний французький ритм втручається у спокійно замислену японську атмосферу. Вистава пропонує замислитись про тонку грань духовного взаємовпливу і взаємопроникнення різних ціннісних понять  двох світових культур: східної та європейської.

Автори
  • Т. Іващенко

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення