Увага!Скасовано!
Вистава “Любов на замовлення” Карантин продовжено!

Анотація

 УВАГА! У зв’язку з продовженням терміну карантину виставу скасовано. Про дату проведення вистави буде повідомлено пізніше. Слідкуйте за інформацією. Просимо вибачення за незручності.

 

 

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр запрошує на виставу   «Любов на замовлення».                                        Т. Іващенко, лірична  комедія на 1 дію.

Постановка та                             заслужений діяч мистецтв України
музичне оформлення –             Володимир Московченко

Сценографія та костюми –       Ірина Лубська

Хореографія –                               Ірина Сєрєкова

Відео –                                             Володимир Богдан

Помічник режисера –                 Альона Дорофєєва

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Віра Миколаївна –                          Інна Амброзієва

Кирил –                                              Олександр Глянцев

Надія –                                            Дарина Штомпель

Чи не кожна жінка мріє про кохання, неймовірне і казкове, хоче бути щасливою і нехай, хоча б на мить, але відчути себе коханою, бажаною… Особливо, коли вже немає сил боротися з самотністю! Що стане результатом пошуку любові: справжні почуття, обман чи відкриття незвіданих можливостей?
 Героїня вистави, на перший погляд, самодостатня, щаслива жінка: чоловік, донька, приятельки, багате світське життя… Але у неї такі сумні очі? Чи буде достатньо примарного «кохання», щоб розворушити увесь цей «благоустрій»? Що принесе ця зустріч: віру, чи зневіру…
 Блукаючи лабіринтами відносин між чоловіком і жінкою важко знайти вірний шлях. Можливо, результатом пошуку любові стане впевненість у власних силах, позбавлення від комплексів та образ, а можливо, куповані почуття переростуть у справжні й стануть тим спогадом, який жінка збереже у серці, як відблиск сонця…

Автори
  • Т. Іващенко
Наша
афіша

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення