Пошились
у дурні

Анотація

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр запрошує на   виставу “Пошились у дурні“. Марко Кропивницький, музична комедія.

Режисер-постановник –          Євген Мерзляков

Художник-постановник –      Михайло Котов

Художник по костюмах –       Тетяна Мерзлякова

Композитор –                            Артем Браташ

Хормейстер –                             Тетяна Тимко

Дійові особи та виконавці:

Максим Кукса      заслужений артист України

                                  Володимир Благий

Оришка                    Дарина Штомпель

Степан Дранко      Денис Пономаренко

Горпина                   Антоніна Гладка

Василь                       Олег Борщов

 В основу класичної української комедії ліг популярний у світовій драматургії сюжет про те, як спритний слуга обкручує навколо пальця свого господаря і спрямовує його вчинки на користь власним інтересам.

         Популярний у світовій драматургії сюжет про те, як спритний слуга ошукує власного господаря і спрямовує його вчинки на користь своїм інтересам, ліг в основу класичної української комедії «Пошились у дурні», яка вже понад століття не сходить зі сцен театрів, лишаючись однією з найяскравіших сторінок творчості Марка Кропивницького.

Перед глядачами двоє сусід-вдівців, мірошник і коваль, з яких один має п’ять дочок, а другий – сім. Обидва раді б якнайшвидше видати заміж хоча б по одній, найстаршій. Міркуючи про багатого зятя, вони й не помічають, що їхні доньки закохані у звичайних наймитів. Хтось мав би завадити ідилічним планам молодих пар, але врешті стає у пригоді кмітливим хлопцям, яким легко вдається обкрутити навколо пальця своїх хазяїв.

Режисерсько-постановочна група спробувала оживити класичні тексти. На сцені яскраво взаємодіють: сучасне музичне оформлення, багатофункціональний мінімалізм сценографії та костюмів, динамічна і зухвала акторська пластика – все це робить повну гумору  та дотепних ситуацій класику прийнятною для будь-якого покоління.

 

Автори
  • Марко Кропивницький

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення