Театр оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр

(м. Сєвєродонецьк) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 

Актор/акторка драми провідний майстер сцени.

Вимоги: наявність повної вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) за спеціальністю «Актор драми» та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією актора драми вищої категорії не менше 5 років.

Актор/акторка драми вищої категорії.

Вимоги: наявність повної вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) за спеціальністю «Актор драми» та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією актора драми першої категорії не менше 3 років.

Актор/акторка драми першої  категорії.

Вимоги: наявність повної або базової вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) за спеціальністю «Актор драми»  та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією актора драми другої категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

Актор/акторка драми другої категорії.

Вимоги: наявність повної або базової вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) за спеціальністю «Актор драми», без вимог до стажу роботи.

Актор/акторка драми допоміжного складу.

Вимоги: наявність базової вищої освіти відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) за спеціальністю «Актор драми» без вимог до стажу роботи. 

Артист   балету   вищої  категорії.

Вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста балету першої категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років, досвід керівника хореографічного колективу; професійна майстерність; яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності.

Артист-вокаліст вищої категорії. 

Вимоги: повна або базова вища  освіта  відповідного  напряму підготовки   (магістр,  спеціаліст  або  бакалавр)  та  підвищення кваліфікації;  стаж роботи за професією артиста-вокаліста  першої категорії  – не  менше  2   років, бакалавра – не менше 3 років.

Артист/артистка – вокаліст/вокалістка першої категорії. 

Вимоги:  повна  або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) стажу роботи за професією артиста-вокаліста  другої категорії  – не  менше  2   років.

Артист/артистка – вокаліст/вокалістка другої категорії. 

Вимоги:  повна  або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до  стажу роботи.

Режисер-постановник/режисерка-постановниця.

Вимоги: наявність повної вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Помічник/помічниця режисера.

Вимоги: наявність повної вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр), без вимог до стажу роботи.

Хормейстер/хормейстерка.

Вимоги: наявність повної вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) за відповідною спеціальністю та післядипломної освіти в галузі управління.  Стаж роботи за професією артиста хору не менше 3 років.

Головний художник/головна художниця.

Вимоги: наявність повної вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) за відповідною спеціальністю та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією головного художника не менше 3 років.

Художник-постановник/художниця-постановниця.

Вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

          Звукорежисер/звукорежисерка театрально-видовищних підприємств 1 категорії.

Вимоги: наявність вищої освіти відповідного напряму підготовки (бакалавр). Без вимог до стажу роботи.

 

Для участі в конкурсі претендент надає наступні документи:

1)  заяву про участь в конкурсі у довільній формі;

2) особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;

3) копія паспорта та ідентифікаційного номеру (оригінали надаються особисто);

4)  витяг та копія з трудової книжки (за наявності);

5) копія документа про освіту (диплому та додатку) за відповідною спеціальністю;

           6)  заява на дозвіл обробки персональних даних.

          Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію.

Документи в паперовому вигляді приймаються за адресою: 93400, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 21.

В сканованому вигляді документи надсилаються на e-mail театру:

ukrlugteatr@ukr.net (претендент на вакантну посаду має право надіслати скан-копії документів, а в день проведення конкурсу надати оригінали до конкурсної комісії).

Конкурс буде проведено 22 серпня 2020 року о 12:00 в приміщенні театру, за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 21.

 

Документи приймаються щоденно з 8:00 до 17:00, крім суботи, неділі та святкових днів.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрів. Телефон для  довідок –  0 (645) 24-34-28. Інформація щодо діяльності театру за посиланням – ukrlugteatr.com

 Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

Наша
афіша

Вибачте, сайт знаходится на стадії наповнення