🎭Друзі!
Настав час почати нову сторінку історії двічі переміщеного театру
За нашої спиною переїзд з Луганська і відновлення роботи театру у відремонтованому приміщенні в Сіверськодонецьку, повномасштабне вторгнення в 2022 році і переїзд в евакуацію спочатку до Дніпра, а згодом і до Сум, де ми працювали останні 3 роки
І от тепер, ми повідомляємо вам, що свій 85-й театральний сезон у вересні ми плануємо відкрити на новому місці👇
В м. Києві, за адресою Алея Героїв Небесної Сотні, 1 в приміщенні МЦКМ (колишній Жовтневий палац)
🤝Від всієї команди Луганського театру дякуємо нашим глядачам в Сумах, Сумському національному театру ім. М. Щепкіна, Сумській обласній раді, Сумській ОВА за прихисток і допомогу в ці складні для всіх нас часи
❤️Дякуємо Луганській ОВА за любов до театру, яка допомагає зберігати та розвивати єдиний професійний театральний колектив області
🇺🇦Окрема подяка нашим захисникам і захисницям, завдяки яким ми живемо і працюємо
Ми будемо з любовʼю згадувати ці три роки роботи в Сумах.
З надією і вірою писатимемо нову історію театру в Києві
До зустрічі в театрі😉